KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsning 16993312
nr 1699 3312
Etsning
"In the Collection of Rich. Richardson Esq", Pastoralt landskap. Bildmått: 40x45 cm, yttermått inklusive ram: 54x62 cm. Ej signerad
Kondition: missfärgad
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
måndag 5 maj 2025
kl 20:36:00
5/5 12:55:27